PC HocasıCep TelefonuOnePlus Nord 2 Sızdırıldı!

OnePlus Nord 2 Sızdırıldı!

 

Geçen yıl Ağustos ayında Hong Kong merkezli teknoloji devi OnePlus, bütçe dostu akıllı telefon pazarına yeniden girmek amacıyla ilk Nord akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Ve telefon üreticisi için, bu yeni strateji şu ana kadar iyi çalıştı ve OnePlus Nord Amerika Birleşik Devletleri’nde olumlu bir yanıt aldı. Yeni bütçe akıllı telefon stratejisi büyük bir rağbet aldığından, şirket bu yıl bir dizi yeni Nord akıllı telefon planlıyor.

MediaTek Dimesity 1200 işlemci!

Android Central‘a yakın kaynaklara göre OnePlus, resmi olarak OnePlus Nord 2 olarak adlandırılacak olan ikinci nesil OnePlus Nord üzerinde çalışmalarına başladı bile. Ve Nord 2 modeli ile selefleri arasında kayda değer bir fark olacak gibi görünüyor. Nord ve Nord 2 arasındaki en önemli farklardan biri, ikincisinin bir amiral gemisi MediaTek Dimesity 1200 yongasına dayanması ve birincisinin orta sınıf bir Snapdragon işlemcisi tarafından desteklenmesi olacak.

Nord 2 haricinde iki farklı model de gelecek

Maalesef kaynaklar teknik özelliklerin geri kalanını açıklamadı ve bizi akıllı telefonla ilgili önemli ayrıntılar konusunda bilgisiz bırakıyor. Ancak bildiğimiz tek şey, akıllı telefonun 2021 yılının ikinci çeyreğinde şirketin yapacağı bir lansman ile tanıtılacak olması.

OnePlus Nord 2 dışında, şirket ayrıca iki tane daha Nord cihazı üzerinde çalışıyor – Nord N1 5G ve Nord SE. Ancak, bu iki akıllı telefonun Nord 2’den sonra piyasaya çıkması yüksek ihtimale sahip. Bu arada şirket, OnePlus 9 serisini bu ay ilk akıllı saati ile birlikte piyasaya sürecek.

Video