OnePlus Watch Ertelendi!

  Google News

OnePlus‘ın bir akıllı saat üzerinde çalıştığına dair söylentiler 2016’dan beri bu turları yapıyor, ancak şirketin yakında çıkacak olan akıllı saatinden resmi olarak bahsettiği daha yeni oldu. Açıkçası bu, pek çok spekülasyon doğurdu ve insanların, şirketin akıllı saati OnePlus Nord N10 ve N100 ile birlikte piyasaya süreceğini düşünmelerine yol açtı. Hepimizin bildiği gibi, bu doğru çıkmadı. Daha da kötüsü, OnePlus Watch’un yakın zamanda piyasaya çıkmayabileceğidir.

Tipster Max J.’ye yakın kaynaklara göre OnePlus, OnePlus Watch’un lansmanını erteledi. Daha da kötüsü, kaynaklar bize yeni bir tarih vermedi ve akıllı saatin piyasaya ne zaman çıkacağı konusunda bizi karanlıkta bıraktı. Akıllı saatin ertelenmesinin arkasındaki nedeni de bilmiyoruz. Ancak haberciye göre, bu gecikmenin arkasındaki sebep “üretim veya yazılım geliştirmeyle ilgili bazı komplikasyonlar” olabilir.

Tasarımı nasıl olacak?

OnePlus Watch, kare bir tasarıma sahip olan Apple Watch’tan farklı olarak Samsung Galaxy Watch Active gibi dairesel bir tasarıma sahip olacak. Bu arada, OnePlus’ın kardeş şirketi OPPO da bu yılın başlarında bir akıllı saat yayınladı, ancak kare bir tasarıma sahip olduğu için, bu ikisi birbirine çok benzeyen OPPO Find X2 ve OnePlus 8 Pr0’ın aksine birbirinden farklı görünecek. . Ne yazık ki, tasarımın yanı sıra, akıllı saatin içeride ne olduğu hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video