OPPO Band

OPPO Band Türkiye Fiyatı Açıklandı

  Google News

Türkiye’ye aldığı yatırım kararlarını genişleten Oppo, yeni ürünlerini daha hızlı bir şekilde satışa sunar oldu. Yeni OPPO Band modeli de bunlardan biri oldu.

Yeni akıllı bileklik tanıtıldığı ilk ayın sonunda Türkiye’de satışa başladı. Bilekliğin satışa başlamasından daha önemli olan ise Türkiye fiyatı oldu.

OPPO Band Türkiye fiyatı yüksek mi?

Fiyat dolardan kaynaklı olarak biraz yüksek. Aslında Avrupa’da bileklik 38 dolar. Fakat ülkemize gelip bir de vergiler eklenince fiyat 349 TL oldu. Mi Band 6 gibi rakipleri olan akıllı bileklik bu fiyata değer mi?

Bunun cevabını vermek zor. OPPO Band, 1.1 inç renkli AMOLED ekran sunuyor ve kalp ritim ölçer ve egzersiz takibi gibi sistemlerle geliyor. 126 X 294 çözünürlük ve arama yönetme gibi özellikleri olan bir bileklikten söz etmekteyiz.

OPPO Band

Fakat artık çok fazla akıllı bileklik var. Birçok modelde bu özellikleri sunar oldu. Haliyle fiyat açısından bakarsak, belki daha ucuz modeller tercih edilebilir.

Xiaomi, Huawei gibi iddialı olan ve bu fiyat bandında rekabet eden devler de var. OPPO’nun bu seri için işi biraz daha zor gibi. Burada OPPO’nun en büyük avantajı ise bileklikte 12 gün şarj süresinin sunuluyor olması. Belki şarj artısı ile bileklik rakiplerini geride bırakabilir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video