PC HocasıHaberlerPayPal Hangi Ülkelerde Kullanılmıyor ?

PayPal Hangi Ülkelerde Kullanılmıyor ?

 

Geçtiğimiz hafta BDDK tarafından lisansı iptal edilen PayPal resmi olarak Türkiye’den çekildi. Hal böyle olunca PayPal Türkiye müşterileri için resmi bir bildiri yayınlayarak 6 Haziran tarihine kadar süre vermişti. Peki PayPal Türkiye‘den çekildikten sonra, PayPal kullanılmayan ülkeler listesinin son hali nasıl oldu ?

PayPal Hangi Ülkelerde Kullanılmıyor ?

Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir hizmet veren PayPal, yurdışı ve yurtiçi para transferleri ile müşterilerine hizmet veriyordu. PayPal kullanırken yurtdışından aldığınız ödemeleri de bankaya 4-5 gün içerisinde havale yapabiliyordunuz. Şuanda PayPal Türkiye’den çekildiği için hizmetin durdurulacağı haberini sizlerle paylaşmıştık.

Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye, BDDK tarafından lisansı iptal edilen PayPal‘ı saf dışı bırakarak hizmetini durdurdu. Peki dünya genelinde PayPal hangi ülkelerde kullanılmıyor ? Dilerseniz bu listeyi son güncel hali ile inceleyelim;

Paypal-Hangi-Ulkelerde-Kullanılmıyor

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/paypal-hangi-ulkelerde-kullanilmiyor-21732-9775/ linkinden 29.07.2021 09:07:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

10 Yorum

 • şu ülkelerin arasına yakışıyormu türkiye yazık aptallar tarafından yönetiliyoruz

  • cahil çomarlar bilmiyor ki paypal Türkiye’yi tanımadı oyüzden ülkeden kovuldu

   • Ulan beyinsiz bak bakalım adam akıllı bir ülke varmı o listede yurtdışından ürün alacam türkiyede 5bin tl yurtdışında aynı ürün şuan 2000tl 3000 tl ben neden yandaşlara vereyim. adam torpille getiriyor dışarıdan kral gibi yaşıyor. paypal kısıtlamak özgürlüğünü kısıtlamaktır.

   • Akıllı çomar paypal Türkiye’yi tanımadı degil.başşşkanimiz Türkiye’den aldığın paraları dışarı çıkarma biz fakiriz dedi onlarda kabul etmedi

 • Yil oldu 2018 hala acilmadi isyan eden sayisi az ne koyun bir millet olmusuz biz.

 • Rezilliktir, yeter artık ya yeter!

  Yazışmalı satranç bile oynayamıyoruz. TÜM DÜNYA bu sistemi kabul ediyor ve güvenli görüyor. AÇIN ARTIK YETER BE.

 • 21.yy da paypal kullanmayan ülkelere bakıyoruz ve kendi kendime diyorum ki para verseler o ülkelere gitmem. Türkiye bu duruma nasıl düştü? Paypal gibi önemli bir şeyi nasıl kaldırdı? Nasıl izin verdik? Ticaretten tutun bir çok şey için paypal gerekli. Gerçekten bunu göremeyecek kadar kör bir toplum var. Bu kafayla 2030 da hindistandan farkımız olmayacak. Kendinize gelin. Türkiye gibi bir ülkenin bu seviyelerde olmaması gerekliydi fakat ülke bölünme hatta iç savaş seviyesine geriledi. Ben yönetimi suçlamıyorum. Halkımı suçluyorum. Neden bunlara izin veriyoruz? Güzel yaşamayı hak etmiyor muyuz? Başarılı, güçlü bir devlet olmayı hak etmiyor muyuz? Biz Türk’üz. Bir zamanlar dünyaya hüküm ettik şimdi ise dünya da bok parçası konumuna geriledik. Arkadaşlar kendinize gelin. Biz buralara laik bir vatan değiliz.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video