PC Hocası Steelseries Gamer Mouse ve Razer Mousepad çekilişi

Hani neredeyse hergün bize "hocam çekiliş nerede","hoca şu ürünü hediye et bize" dediğiniz günler var ya, şimdi o günleri yaşama zamanı! PC Hocası olarak çekiliş bombardımanına başlıyoruz. Çekilişe katılmak için sizden yine takip etmenizi isteyeceğimiz bir kaç koşul olacak.

Ne Veriyoruz ?

Bu haftaki çekilişimizde aşağıda da görmüş olduğunuz üzere 1 adet Steelseries'in başarılı oyuncu mouse'larından olan Rival 300 ve 2 adet de oyuncuların hayalini süsleyen Razer'ın Goliathus Speed Medium oyuncu mousepad'ini hediye ediyoruz.

pchocasi-steelseries-razer-cekilis


Katılmak için ne yapıyoruz ?

Çekilişe katılmak için sizden bir kaç adımda kayıt ve teyit almamız gerekiyor. Sağlıklı bir şekilde çekilişi takip edebilmemiz için bunlar şart. O yüzden aşağıdaki adımları izleyerek katılımı sağlayabilirsiniz.

1-) PC Hocası facebook sayfasında yayınlanan gönderiyi buraya tıklayarak beğenip duvarınızda paylaştıktan sonra altına 3 arkadaşınızı etiketleyin.

2-) PC Hocası YouTube kanalına buraya tıklayarak abone olun.

3-) İşlemleri tamamladıktan sonra çekilişi kazananları seçebilmemiz için mail göndermeniz gerekmektedir. (Mail adresimiz: [email protected])

❱ NOT: Koşullardan bir tanesini karşılamayan kişiler çekilişe dahil edilmemektedir.

Maili şu şekilde atmanızı bekliyoruz;

"Merhaba,

Çekilişe katılımı gerçekleştirdim. YouTube kanalınıza abone olduğum mail adresim [email protected]'dur. Kanal adresim youtube.com/pchocasi buradaki gibidir. Etiketlemiş olduğum üç arkadaşımın adı ise Taner AYDOS, İsmail DİKMEN ve Bahadır ÇÖREKOĞLU'dur." demeniz yeterlidir.

Eğer mail göndermeyi bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlar ne zaman açıklanacak ?

Çekilişin başlangıç tarihi 23.11.2016 tarihli olup, sonuçlar 30.11.2016 tarihinde açıklanacaktır. Çekilişi kazanan kişiler PCH tarafından seçildiği gibi, kişilerin tüm koşulları karşılaması gerekmektedir.

İlgili Etiketler