PC HocasıİnternetPC Hocası Teknolojik Ürünler Çekiliş Sonuçları – 19.02.2016

PC Hocası Teknolojik Ürünler Çekiliş Sonuçları – 19.02.2016

 

PC Hocası olarak gerçekleştirmiş olduğumuz teknolojik ürünler çekilişini bugün itibari ile sonlandırıyoruz. Çekilişe katılan takipçilerimize teşekkür ediyoruz. Hediyeler için hak kazanan takipçilerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

NELER HEDİYE EDİLİYOR ?

Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çekilişimizde 1 adet Everest Rampage klavye, 2 adet gamer mouse, 1 adet kablosuz mouse ve 1 adet akıllı saat hediye edeceğimizi sizlere buradan duyurmuştuk.

Yaklaşık olarak 1 hafta süren etkinliğimizin sonuna geldik. Kazanan kişilerin 3 gün içerisinde tarafımıza Ad Soyad, Telefon numarası, açık adresi ve mail adresi ile dönüş yapması gerekmektedir.

Eğer 3 gün içerisinde asıl kazanan kişiler arasından dönüş yapmayan olursa yedekler arasındaki ilk sıradan hediyeler devredilmeye başlanacaktır. Kazanan kişilere kargolama işlemleri yapıldıktan sonra bilgi verileceği gibi, kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

Çekiliş sonuçları random.org üzerinden gerçekleştirildiği gibi, çekilişe katılma şartlarını yerine getiren kullanıcıların isimleri dahil edilmiştir. Sonuçları aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz. Kazanan kişiler bilgilerini [email protected]’ye göndermeleri gerekmektedir.

NOT: YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın, haftaya gerçekleştireceğimiz yarışma YouTube üzerinden devam edecektir.

Kazanan kişileri tebrik ederiz, haftaya farklı bir hediye çekilişinde görüşmek üzere 🙂

PC HOCASI – TEKNOLOJİK ÜRÜNLER ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – 19.02.2016

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pc-hocasi-teknolojik-urunler-cekilis-sonuclari-19-02-2016-4316/ linkinden 28.10.2021 20:10:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad