PC HocasıSosyal MedyaPCH Online Teknolojik Ürünler Çekiliş – 3

PCH Online Teknolojik Ürünler Çekiliş – 3

 

Geçtiğimiz hafta düzenlemiş olduğumuz teknolojik ürünler çekilişinin sonuçlarını açıklamış ve ürünleri kargo ile takipçilerimize iletmiştik. Artık her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz yarışmanın bir yenisini daha başlatıyoruz.

Bu Hafta Hangi Hediyeler Var ?

Gönül ister ki toplama kasalar, monitörler, profesyonel ekran kartları veya benzeri ürünleri sizlere verebilelim. Ancak siz de biliyorsunuz ki bunlar zaman içerisinde olan şeyler. Sizlerin destekleri sayesinde her gün hep birlikte büyümeye devam ediyoruz. Geçen hafta yayınladığımız çekilişin sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu haftaki hediyelerimiz ise şu şekilde olacak;

1-) Bir adet Inca IMG-356 Kablolu Gamer Mouse

2-) Bir adet Snopy Profesyonel Deri Kulaklık

3-) Bir adet Frisby Mobil Uyumlu Mikrofon

4-) Bir adet Nike Just Do It Kulaklık

5-) Bir adet Cleaning Kit Micro-Fiber temizleme

Yarışmaya Nasıl Katılabilirim ?

Arkadaşlar yarışmaya katılabilmek için öyle çok fazla bir şey istemiyoruz diğer teknoloji platformları gibi. Yok hendekten hopla, yok dereye sıçra oradan 3 arkadaşını kap getir değil. Katılmak için aşağıdaki şartları karşılamanız yeterlidir.

1-) Yarışmaya katılabilmek için öncelikle burada yer alan PC Hocası Facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir. Sayfamızı beğenmediyseniz otomatik olarak bu çekilişe dahil edilemezsiniz.

2-) Burada yer alan burada yer alan görseli beğenip, herkese açık bir şekilde paylaşmanız gereklidir.

3-) Burada yer alan YouTube kanalımıza abone olmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yarışma 27.03.2015 tarihinde başlamış olup, 02.04.2016 22:00‘da sonlanacaktır. Aşağıdaki formu doldurup göndermeyen kullanıcılar çekilişe dahil edilmemektedir.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pch-online-teknolojik-urunler-cekilis-3-6273/ linkinden 28.10.2021 21:10:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

9 Yorum

 • Hocam çekilişlerinizi sürekli takip ediyorum. Sayfanızı da takip ediyorum sürekli olarak. İnşallah çok iyi mevkilere kısa süre içerisinde gelirsiniz. Geçen hafta katıldım kazanamadım ama olsun bu tür etkinlikleri hem adaletli hem de zamanında yapabilmek çok önemli. Sizi seviyoruz 🙂

 • Sayfanızı ilk defa gördüm böyle bir etkilin de görünce katılıp şansımı denemek istedim:) yolunuzda başarılar diliyorum. Hayırlısı.

  • Merhaba Engin Temel,

   Yarışmaya katıldığınız için teşekkür ederiz. Bol şanslar 🙂

 • Facebook linki youtube link adresi dediğiniz kullanıcı adları oluyordur umarım.

  • Merhaba Mehmet Kavlak,

   Ulaşılabilir bir adres olduğu sürece sorun yoktur. Bol şanslar dileriz..

 • Dürüst olmak gerekirse sayfayi bi arkadaş beğenmiş .Benimde haber kaynağına düşmüş.Ordan gördüm incelemedim.O yüzden kusura bakmayın öneride bulanamayacağim.İnşallah ilerleyen zamanlarda paylaşımlarınızı takip ederim :):)

 • gayet güzel bir site tüm güncel olayları ilk sizin sayenizde ulaşabiliyoruz ve sıcakkanlılığınız tüm üyelere ayrı ayrı cevap vermeniz yorumlarınızda çok iyi umarım hak ettiğiniz gibi milyonlara ulaşır bu site teknoloji severleri tarafından başarılar 🙂

  • Merhaba,

   Bu içten ve güzel duygularınız için teşekkür ederiz. İnşallah hep birlikte güzel bir teknoloji platformu oluşturmuş oluruz 🙂

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad