PC HocasıSosyal MedyaPCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi 12.02.2016

PCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi 12.02.2016

 

PC Hocası olarak gerçekleştirmiş olduğumuz yeni bir yarışmadan herkese merhaba! Geçen hafta yayınlamış olduğumuz görsele ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Beklediğiniz yarışmayı bugün başlattığımız gibi, tam 35 farklı hediyeyi siz takipçilerimize veriyoruz.

YARIŞMA KOŞULLARI

Yarışmaya katılabilmek için öncelik olarak dürüst olmanızı ve gerçekten hem bizlere destek olmak hem de oluşturmuş olduğumuz bu platformun bir parçası olmanızı canı gönülden isteriz. Maksat hediye olsun, bizler birbirimizi tanıyıp sürekli iletişimde olmak bizlerin de alacağı en büyük hediye olacaktır. Lafı daha fazla çevirmeden yarışma koşullarına geçelim:

❱ Yarışmaya Katılmak İçin Koşullar

* Kampanyamız bu yazımızın yayınlanma tarihinde aktif olacağı gibi, katılım sayfamızdaki bitiş tarihinde sona erecektir. ( Yarışma başlangıç tarihinden itibaren 7 gün )

* PC Hocası bu kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

* Kampanya bitiş tarihinden sonra ödülü kazanan kullanıcılarımız ile iletişime geçeceğiz. Ardından E-posta yolu ile ödülü kazanan kişilerin isimleri hem sayfamızda duyurulacak hem de ürünlerin teslimi için adresleri talep edilecektir.

* Bu kampanyamızda toplamda 5 adet olmak üzere 1 adet akıllı saat, 1 adet Everest Rampage Klavye, 2 adet gamer mouse ve 1 adet kablosuz mouse hediye edilecektir.

pchocasi-hediyeler
YARIŞMAYA NASIL KATILIRIM ?

* Yarışmaya katılmak için ilk olarak buradaki facebook sayfamızı beğenmeli ve 1 arkadaşınıza beğendirmelisiniz. ( Beğendirmiş olduğunuz arkadaşınızın adı ve soyadını iletmeniz istenecektir. )

* burada yer alan paylaşmış olduğumuz görseli “herkese açık” bir şekilde paylaşmalısınız.

* YouTube kanalımıza buraya tıklayarak üye olmanız gerekmektedir. ( üye olduğunuz mail adresi istenecektir. )

* Yukarıdaki 3 koşulu eksiksiz karşılayan tüm kullanıcılar yarışmaya katılmış sayılır. Yarışma 12.02.2016 tarihinde başlamış olup, 19.02.2016 tarihinde sona erecektir. Sonuçlar 20.02.2016 tarihinde Facebook sayfamızdan ve web sitemizden duyurulacaktır. Herkese bol şanslar 🙂

Yarışmaya katıldıktan sonra [email protected] adresimize mail atarak katıldığınızı teyit etmeniz gerekmektedir.

* Katılan Kişinin Adı Soyadı:

* Davet ettiği arkadaşının Adı Soyadı:

* Paylaştığı Görsel Linki:

* YouTube kanalımıza abone olduğu kanlının linki:

NOT: Çekiliş sonuçları videolu olarak yayınlanacağı gibi, facebook sayfamız üzerinden de sonuçlar duyurulacaktır.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pch-online-teknolojik-urunler-cekilisi-12-02-2016-4121/ linkinden 28.10.2021 23:10:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

12 Yorum

  • Merhaba Serhat,

   Katılımın için teşekkür ederiz. Sonuçlar Facebook sayfamızdan duyurulacaktır 🙂

 • Çok saçma bir yarışma olmuş. Sabit bir yer yok, biz nereden bilelim teyzenin oğluna çıkartıp çıkartmadığınızı? Ortak bir havuz yapın da insanlar da anlasın. Ayrıca millipiyango’dan izniniz yoksa, yasal değildir. Hadi eyvallah. Noter’i de unutmayalım.

  • Merhaba Emre Maral,

   Dönüşünüz için teşekkür ederim. Yarışma koşulları belirlenirken her hafta farklı bir konsept üzerine ilerlenmek üzere belirlenmiştir. Sabit bir yer yok derken kastınız nedir ? Çekiliş sonuçları random.org üzerinden videolu olarak yayınlanacaktır. Yayınlanan videoda kazanan kişiler belirlenecektir.

   NOT: Yorumlar belli periotlarda otomatik olarak link içermeyen içerikler onaylanmaktadır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Bi form felan yokmu arkadasimizin adini felan en son açiklanincami verecez

  • Merhaba İdrishan,

   Davet etmiş olduğunuz arkadaşınızı ve aşağıdaki bilgilerinizi [email protected]‘ye mail atmanız yeterlidir.

   * Katılan Kişinin Adı Soyadı:

   * Davet ettiği arkadaşının Adı Soyadı:

   * Paylaştığı Görsel Linki:

   * YouTube kanalımıza abone olduğu kanlının linki:

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad