PC HocasıSosyal MedyaPCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi – 2

PCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi – 2

 

Herkese tekrardan merhabalar. Yine teknolojik ürünler çekilişi ile start vermiş bulunuyoruz. Bu ay yine birbirinden güzel hediyeler seçerek çekilişimizi kısa süre içerisinde başlatıyor olacağız. Katılım koşulları ve detaylar için sizi şöyle alalım;

Bu Haftaki Hediyeler Neler ?

Bu hafta seçmiş olduğumuz hediyeler aslına bakarsanız yine bir bilgisayar için en önemli bileşenlerden oluşuyor. Her ay genişlettiğimiz hediye skalasını arttırarak devam ettirmek istiyoruz.


Bu haftaki hediyelerimiz şu şekilde:

1-) Bir adet Everest SM-700 Profesyonel Gaming Mouse – 1. Kazanan

2-) Bir Adet Wired Profesyonel Gaming Mouse – 2. Kazanan

3-) Bir adet Frisby Stereo Kulaklık – 3.Kazanan

4-) Bir adet tek bilgisayar için geçerli Comodo Antivirüs – 4.Kazanan

5-) Bir adet Everest KB-871U klavye – 5.Kazanan

Yarışmaya Nasıl Katılabilirim ?

* Yarışmaya katılabilmek için öncelikle burada yer alan PC Hocası Facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir. Sayfamızı beğenmediyseniz otomatik olarak bu çekilişe dahil edilemezsiniz.

* Burada yer alan burada yer alan görseli beğenip, herkese açık bir şekilde paylaşmanız gereklidir.

* Burada yer alan YouTube kanalımıza abone olmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yarışma 06.03.2015’de başlayacak olup, 13.03.2016 tarihinde sonlanacaktır. Aşağıdaki formu doldurup göndermeyen kullanıcılar çekilişe dahil edilmemektedir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pch-online-teknolojik-urunler-cekilisi-2-5043/ linkinden 28.10.2021 20:10:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad