PC HocasıSosyal MedyaPCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi 3 – Sonuçları

PCH Online Teknolojik Ürünler Çekilişi 3 – Sonuçları

 

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. PCH Online olarak gerçekleştirdiğimiz çekilişin üçüncüsünü de tamamlamış oluyoruz. Kazanan arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ederiz.

Kazanan Arkadaşlarımız Ne Yapmalı ?

Aşağıda yayınlanan listede eğer adınızı görüyorsanız 08.04.2016 tarihine kadar adınız, soyadınız, cep telefonunuz ve açık adresiniz ile [email protected] adresimize mail atmanız gerekmektedir. Yukarıdaki tarihten daha geç bir tarihte dönüş yapacak olursanız hakkınızı kaydetmiş olursunuz ve yedeklerden ilk kişi yerinize hak kazanacaktır.

Kargo gönderim işlemleri çekiliş sonuçları açıklandıktan 3 gün sonra gerçekleştirileceği gibi, kazananlara bilgi verilecektir.

Yedekler Ne Yapmalı ?

Yukarıdaki tarihten itibaren bitimine kadar tarafımıza dönüş yapmayan asıl listedeki takipçilerimiz haklarını kaybedeceği gibi, yedek listeden ilk sıra hak sahibi olacak ve bu şekilde ilerleyecektir. Yarışmalarımız her hafta Cumartesi günleri yapılmaya devam ettiği gibi, PC Hocası Facebook sayfamızdan takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederiz. Aşağıdaki videodan kazanan tüm kişilerin listesini ve çekiliş listesini görebilirsiniz.

 

 

Kazananlar – Asil Liste

1-) Mustafa Ergin – Snoopy Profesyonel Deri Kulaklık

2-) Mehmet Akın – Inca Gamer Mouse

3-) Ömer Faruk Şanlı – Frisby Kulaklık ve Mikrofon

4-) Günay Durak – Cleaning Kit Micro Fiber

5-) Can Bayraktarbaşı – Nike Just Do It – Kulaklık

Yedek Liste

1-) Mehmet Çavuşoğlu

2-) Abdulkadir Bayrak

3-) Sadık Çelik

4-) Kürşad Aydın

5-) Ömer Enen

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pch-online-teknolojik-urunler-cekilisi-3-sonuclari-21473-6696/ linkinden 28.07.2021 13:07:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video