PC HocasıCep TelefonuPepsi P1S Duyuruldu ve Teknik Özellikleri Yayınlandı

Pepsi P1S Duyuruldu ve Teknik Özellikleri Yayınlandı

   

Şu sıralar internette Pepsi‘nin akıllı telefonu P1S‘nin çıktığını duyanlar hemen “ooo 2 kapağa 1 telefon veriliyor o zaman” geyiklerini yapmaya başladılar. Haklılar da aslında. Çünkü Pepsi gibi bir firmanın şimdiye kadar akıllarda oluşturmuş olduğu etki buydu. Ancak, akıllı telefon üretip piyasaya süreceği kimin aklına gelebilirdi ki ? Neyse konuyu çorba etmeyelim, teknik özellikler ve detaylarına bir göz atalım.

pepsi-p1s-telefon

ORTA SEVİYE VE UYGUN FİYATLI

Kim derdi ki Pepsi bir gün akıllı telefon üretecek ve piyasaya sunacak ? İtiraf edelim ilk başta biz de şaşırdık. Ancak şuanda piyasada bulunan orta seviye telefonlara taş çıkartacak teknik özelliklere de sahip. Açıkçası kullanırken birisi size “markası nedir ?” diye sorduğunda “Pepsi P1S” demeyi garipsemeyecekseniz değerlendirilebilir.

pepsi-p1s-batarya

Pepsi P1S teknik özelliklerini de inceleyecek olursak, orta seviye bir akıllı telefon için tatminkar diyebilirim. Özellikle Android sürümü ve kamerası “vays” dedirtecek türden orta seviyeye göre.

* Ekran: 5.5 inç Full HD

* İşlemci: 8 Çekirdekli 1.7 GHz hızında MediaTek MT6592

* RAM: 2 GB

* Depolama Alanı: 16 GB

* Kamera: 13 MP arka, 5 MP ön kamera

* Batarya: 3000 mAh

* Android Sürümü: 5.1 Lollipop

* Arayüz: Dido OS 6.1

* Satış Fiyatı: 110 Dolar

* Resmi Çıkış Tarihi: 4 Aralık 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pepsi-p1s-duyuruldu-ve-teknik-ozellikleri-yayinlandi-1165/ linkinden 28.05.2022 01:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

8 Yorum

  • Valla çok iyi teknik özellikleri ben begendim, türkiye ye gelirse degerlendirilebilir 🙂

  • Pepsi işini yapsın bilip bilmediği işlere girmesin bu ne ya kola firması bile akıllı telefon üretiyor artık tansiyonum çıktı hoca aleti getir

  • Pepsi telefon yapıyor herkes kapak kampanyası bekliyor 😀 ama şaka bence yapar adamlar kampanya dağıtır telefon komple telefon işine girecek halleri yok ya: )

  • Ya içeçek satıyodu telefona başladı nası bişeysin ama telefon bence kötü

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial