reklam
Ana SayfaHaberlerPhilips OLED TV Serisine Çifte Ödül Verildi!

Philips OLED TV Serisine Çifte Ödül Verildi!

2018-2019 En İyi OLED TV ödülünü kazanan yeni Philips 55 OLED803 TV’nin yanı sıra, Bowers & Wilkins’le gerçekleştirilen işbirliğinin ilk ürünü olarak 2018-2019 Ev Sineması TV’si ödülü alan yeni Philips 65” OLED903 TV’ye de resmi onay etiketini verdi. OLED903’ün genel kalitesi, bu yılın başında prestijli IF Tasarım Ödülünde de bir ödüle layık görülmüştü.

EISA jüri üyeleri; yeni 903 hakkındaki düşüncelerini “Ev Sineması meraklılarının profesyonel beklentisini Philips’in 65inç OLED modeli hakkıyla yerine getiriyor. Bowers & Wilkins’le gerçekleştirilen yeni işbirliği ve 4k Ultra HD Blu-rayle en iyi sonucu elde eden Ambilight ile de güçlenerek sınıfının en iyi performansını sağlıyor.” sözleriyle dile getirdi.

Yeni 803 ile ilgili ise; “Philips; bu 55 inç modelde 2018 OLED paneli, revize ettiği P5 görüntü motoruyla bir araya getirerek kusursuz bir sonuç elde etti. Son derece cazip bir fiyattan satışa sunulan UHD OLED ANDROID TV, Philips’in son inovasyonu olan “Perfect Natural Reality” aracılığıyla yakın HDR kalitesinde Standart dinamik içeriği deneyimi sağlıyor” dedi.

Philips TV, EISA ödüllerini IFA’da alacak

EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği), 36 yıldır verdiği saygın EISA ödülleri için en yeni, en kreatif, ve en yenilikçi ürünleri seçti.Ödüller, 25 ülkeden ve dünyanın dört bir yanındaki önde gelen 53 uzmanlık dergisinden teknik uzmanlar ve bilirkişilerden oluşan gruplar tarafından oylandı.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 1 Milyon TL'lik Soru Çıktı!

Her iki EISA ödülü de 30 Ağustos 2018 tarihinde Berlin’de düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektronik ürünleri fuarı olan IFA’da Philips TV’ye resmi olarak sunulacak.

Yeni OLED iyileştirmeleri.

Her iki yeni ürün de, 2017 modelleriyle karşılaştırıldığında aydınlatma gücünde %10 artış sağlayan 1000 Nit tepe aydınlatma gücünün yanı sıra; çok daha iyi siyah renkler için yeni anti-reflektif kapmaya sahip yeni 2018 OLED Panellerle aynı üstün görüntü kalitesi özelliklerini paylaşıyor.

Perfect Natural Reality” teknolojisi içeren 2. Nesil P5 Görüntü İşleme Motoruna sahip saf ve zarif Avrupai tasarımındaki modeller, yeni ses sistemleri de barındırıyor. 803, önceki modellerden çok daha iyi bir ses sistemine sahipken; 903 modeli Bowers & Wilkins uzmanlığını ve teknolojisini kullanıyor.

Her iki seri de benzersiz üç taraflı Ambilight teknolojisine ve yakın gelecekte TV’lerin Android O yazılım güncellemelerini almasının ardından kullanılabilecek “Google Assistant built-in” ve “Works with Amazon Alexa” işlevlerini kullanan Nougat Android işletim sistemine sahip.

Ağustos 2018’de satışa sunulan 803 modelinin resmi lansmanı IFA’da gerçekleştirilecek. 903 ise Ekim 2018’de satışa çıkacak.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz