reklam
Ana SayfaHaberlerPixel 4’ün Telegram’da Sızdırılan Fotoğraflarda Göründüğü İddia Ediliyor

Pixel 4’ün Telegram’da Sızdırılan Fotoğraflarda Göründüğü İddia Ediliyor

Sprint’in ağına bağlı gibi görünüyor; XDA-Developers, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 4 cihazının Telegram aracılığıyla sızdırılmış olabileceğini bildirdi. Resimler, resmi kaynaklardaki resimlerle ve Google tarafından telefon ile ilgili yayınlanan bilgilerle tutarlı bir cihaz gibi görünüyor. Ayrıca, şirketin önceki Piksellerde bulunan iki tonlu renk şemalarından uzaklaştığını da ileri sürüyorlar.

Fotoğrafların Kaynağı Belli Değil

Fotoğrafların kaynağının ne olduğu belli değil. XDA’dan Mishaal Rahman Twitter’dan yaptığı açıklamada, görüntülerin Telegram’da “(çok) küçük bir kanalda” paylaşıldığını ve görüntülerin kaynağını bildiğini inkar eden biri tarafından “özel bir grupta” yayınlandığını söyledi.

 

XDA, ekranın sol üst kısmındaki önde gelen operatör logosu nedeniyle, Sprint tarafından ağında test edilen bir prototip ürüne baktığımızı söylüyor. Habersiz bir telefonun fotoğrafını paylaşmak isteyen bir Sprint çalışanı olsaydık, muhtemelen Şirketimizin adını ve test tezgahını gizlemek için en azından geçen bir çaba sarf ederdik. Muhtemelen, bu fotoğraflar sadece dahili kullanım içindir.

İddia: Google, Fitbit Firmasını Satın Almaya Çalışıyor!

Resimdeki telefonun Pixel 4 mi yoksa Pixel 4 XL mi olduğu belli değil. Bu nesli, büyük modelin büyük çentiği sayesinde Pixel 3 cihazından ayırmak çok kolay ancak Unbox Therapy, her iki Pixel 4 modelinin de geleneksel bir üst çerçeveye sahip olacağını belirtiyor.

Aksi halde, fotoğraflar Google tarafından cep telefonu hakkında zaten paylaşılan resmi ayrıntıları, yani arkasındaki kare kamera çarpmasını (şu ana kadar ne kadar çıkıntı yaptığını görmemize rağmen), arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörünün olmamasını doğrular, ve kameraların üst çerçevede konumlandırılması. Bununla birlikte, OnePlus 7 Pro’ya benzer 90Hz’lik bir ekran içereceğini söyleyen en titizleştirici Pixel 4 söylentisi hakkında başka bilgi yok. Bunun için, telefonun ayar menülerinin sızmasını beklememiz gerekecek.

Etiketler