PC HocasıHaberlerPlayStation, Firesprite’ı Satın Aldı!

PlayStation, Firesprite’ı Satın Aldı!

   

Oyun teknolojileri üreticisi PlayStation, Firesprite şirketini satın alarak kendi oyun geliştirme şirketi PlayStation Studios bünyesine kattığını duyurdu. The Playroom, The Playroom VR ve The Persistence projeleri ile tanınan Firesprite, London Studio ve Media Molecule’den sonra İngiltere merkezli üçüncü ve PlayStation Studios’a giren toplam on dördüncü oyun stüdyosu.

PlayStation Studios başkanı Herman Hulst yaptığı duyuruda, “Firesprite, donanımımızın potansiyelini gerçekten sergileyen inanılmaz deneyimler oluşturmada olağanüstü olan yaratıcı ve iddialı bir stüdyodur. Ekibin teknik ve yaratıcı yetenekleri, özel oyunlardan oluşan yıldız kataloğumuzu büyütmek için çok önemli olacak ve gelecek için heyecanlanacağınızı düşünüyorum.” dedi.

Firesprite MD’si Graeme Ankers ise duyuru gönderisinde kendi duygularını paylaştı ve şunları belirtti: “Şimdi, birinci taraf bir stüdyo olarak, yaratıcılığı ve teknik yeniliği bir araya getirme mirasımızı ilerletmek için PlayStation’ın tam desteğine sahip olduğumuzu biliyoruz. PlayStation hayranları için benzersiz deneyimler geliştireceğiz”

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/playstation-firespritei-satin-aldi-117665/ linkinden 08.08.2022 22:08:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video