PC HocasıOyunPlaystation Plus’ın mayıs ayında vereceği oyunlar açıklandı!

Playstation Plus’ın mayıs ayında vereceği oyunlar açıklandı!

 

Birçok Playstation sahibinin satın aldığı Playstation Plus, mayıs ayında simülasyon oyunları ile karşımıza çıkacak. Çeşitli söylentiler Dark Souls Remastered ve Dying Light’ın ücretsiz olarak verileceğini belirtiyordu lakin Sony’den farklı bir hamle geldi.

Popülerliği fazla olan iki simülasyon oyunu!

Sony, Cities: Skylines ve Farming Simulator 2019‘u ücretsiz olarak vereceğini açıkladı. Bu tür simülasyon oyunları gerçekten severek oynayan birçok oyuncu var. Bu iki oyunu oynamak isteyen birçok oyuncunun olduğunu düşünüyorum.

Cities: Skylines gerçekten güzel bir oyun, çok fazla detayı var bu da bence oynanabilirliği artırıyor. Farming Simulator 19’a gelecek olursak, önceki oyunlarında yer almayan birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Bu oyunda da gerçekten çok fazla detay var.

Her ne olursa olsun bu iki oyunun kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu iki oyun 5 Mayıs tarihinden itibaren indirilebilir hale gelecek.

Çoğu oyuncu Xbox Game Pass’e, Red Dead Redemption’ın ücretsiz bir şekilde gelmesi nedeniyle Playstation Plus’ın daha güzel oyunlar vereceğini umut ediyordu. Bu iki simülasyon oyunu kötü değiller lakin oyuncular Red Dead Redemption’a denk bir oyunun kendilerine sunulmasını bekliyorlardı.

Sizce bu iki simülasyon oyunu yerine başka hangi oyunlar verilebilirdi? Yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz