PC HocasıOyunPlayStation State Of Play Tarihi Belli Oldu!
PlayStation State Of Play

PlayStation State Of Play Tarihi Belli Oldu!

   

Yaz geldi ve yeni oyunlar için duyuru zamanları yaklaştı. Bu noktada önemli etkinlikler için de haberler bekliyorduk. Beklediğimiz ilk haber ise geldi. PlayStation State Of Play etkinliği için resmi bir tarih duyurusu yapıldı.

Bu sene beklenenden de daha erken düzenlenecek olan etkinlikte, uzun süredir beklediğimiz AAA serisi oyunları görmeyi umut ediyoruz.

PlayStation State Of Play Ne Zaman Yapılacak?

Sony tarafından yapılan duyuruya göre söz konusu etkinlik 3 Haziran gecesi yapılacak. Türkiye saatiyle değerlendirecek olursak etkinliğin gece yapıldığını göreceğiz. Saat 01:00’da yapılacak olan etkinlik kapsamında hangi oyunların duyurulacağı konusunda ise bilgi yok.

Kaçırmayın: Yeni Witcher Oyunu için Son Gelişmeler 

God of War Ragnarok gibi üst düzey yapımlar için duyurunun da bu etkinlikte olması beklenmekte.

PlayStation State Of Play

Sadece oyunlar değil, Sony’nin ekstra duyuruları olacağı da söylenmekte. PlayStation VR2 için yapılacak duyurular, yeni Plus serisi hakkında gelebilecek ek duyurular gibi ekstra açıklamalar da bekliyoruz.

Etkinlik sonrasında yapılan duyuruları bizler de paylaşacağız. Bakalım bu sene nasıl sürprizler görmek mümkün olacak?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/playstation-state-of-play-tarihi-belli-oldu-127996/ linkinden 28.06.2022 16:06:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video