PlayStation Store bahar indirimleri-1

PlayStation Store Bahar İndirimleri Başladı! Dikkat Çeken Oyunlar

  Google News

Bahar dönemi oyun dünyası için indirim dönemi. Steam, Epic Games, Ubisoft derken bahar indirimlerine PlayStation Store bahar indirimleri de katıldı. Daha önce birçok kez PlayStation Store indirimlerinde oyun tavsiyelerinde bulunmuştuk.

Yine geleneği bozmayalım ve bahar indirimlerinde de öne çıkan oyunları sizlerle paylaşalım. Bu kez çok fazla oyuna yer vermeyeceğim ama daha çok iddialı yapımları seçmeye çalışacağım.

PlayStation Store Bahar İndirimleri Oyun Tavsiyeleri

Açıkçası indirim oranlarına baktığım zaman, bahar indiriminde çok güzel düşüşler olduğunu görüyorum. %80-85 indirime giren oyunlar bile var. Bunu da göz önüne alırsak, son döneme göre biraz daha uygun fiyata oyun kütüphanesini geliştirebileceğimiz bir dönem diyebilirim. E hadi tavsiyelere geçelim.

DayZ – İndirim Öncesinde Fiyat 439 TL – %40 İndirim Sonrasında 263 TL

Bir dönem Arma oyunu için geliştirilen bir hayatta kalma modu olarak gördüğümüz DayZ, sonrasında ayrıldı ve başlı başına bir oyun olarak sunuldu. Oyunda devasa bir açık dünyadasınız ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Avlanmadan, belli şeyler inşa etmeye kadar mekaniklerin olduğu oyunda, rakiplerinize de yani diğer oyunculara da çok dikkat etmeniz lazım.

Call of Duty Vanguard Cross Gen Edition – İndirim Öncesinde Fiyat 599 TL – %35 indirim sonrasında fiyat 389 TL

Call of Duty’nin son oyunlarından biri. Yine sizi 2.Dünya Savaşı semalarına götürecek. Cross Gen Edition versiyonu, yeni nesil konsollar yani PS5 için de uyumlu. Standart versiyona göre bir tık daha pahalı.

Call of Duty Black Ops Cold War – İndirim Öncesinde Fiyat 599 TL – %50 indirim sonrasında fiyat 299 TL

İncelemelerimizde de çok sık yer verdiğimiz oyunlar arasında. Yine Call of Duty evrenine konuk oluyoruz ama bu kez soğuk savaş konseptli bir hikaye bizi bekliyor. Oyunun Cross Gen paketini tercih ederek PS5 konsollarda da oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla Complete Edition – İndirim Öncesinde Fiyat 975 TL – %40 indirim sonrasında fiyat 585 TL

Vikingler’in dünyasına konuk olduğumuz Valhalla’nın en geniş paketlerinden birisi. Ana oyunun dışında Ultimate paket içerikleri, The Siege of Paris paketi, Dawn of Ragnarok paketi, Wrath of the Druids paketi, The Legend of Beowulf hikayesi gibi artılar var. Dolu dolu bir paket. Ama tabii ki fiyatı da ona göre. Bu indirimle beraber ana oyunun fiyatına almış gibi oluyorsunuz.

Mortal Kombat 11 – İndirim Öncesinde 349 TL – %67 İndirim sonrasında 115 TL

Dövüş oyunu arayanlar için kesinlikle şu an en iyi yapım diyebilirim. Mortal Kombat evrenine daldığınız son oyun, yeni nesil konsol uyumuna da sahip.

NFS Heat – İndirim Öncesinde 869 TL – %80 İndirim sonrasında 173 TL

Anlatmaya gerek bile yok. Need for Speed severlerin denemesi gerek serinin devam oyunlarından. İndirim oranı dikkat çekiyor. Ama zaten oyunun EA Play’e dahil olduğunu da belirtelim.

Tekken 7 – İndirim Öncesinde 259 TL – %85 indirim sonrasında 38 TL

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş olan oyun, dövüş dinamikleriyle kendisini göstermiş yapımlardan. Açıkçası şu an fiyatı çok iyi geldiği için listeye ekledim ama yapım da başarılı.

God of War III Remastered – İndirim Öncesinde 144 TL – %50 İndirim sonrasında 72 TL

God of War III dünyasına yeniden girmek isteyenler için değerlendirebilecek bir remastered yapımı. Tabii ki yine başrolde Kratos var.

Naruto To Boruto Shinobi Striker – İndirim Öncesinde 869 TL – %90 indirim sonrasında 86 TL

Japon animelerini severler Naruto animesini mutlaka bilecektir. Yıllarca devam eden ve şimdi de Boruto’nun hikayesiyle hala yayınlanan animenin, anime tadında bir oyunundan söz ediyoruz. İsterseniz oyunun deneme sürümü de var. Anime dünyasının aynen yansıtıldığını söyleyebilirim.

PlayStation Store bahar indirimi oyun tavsiyeleri listemizi burada kesiyoruz. Başta da dediğim gibi bu kez biraz kısa tuttum. Bu liste beni kesmez diyenler için tam şuraya tüm indirimlerin yer aldığı sayfayı ekliyorum. Daha onlarca oyunda önemli indirimler var.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video