PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerPoco Akıllı Saati mi Geliyor?

Poco Akıllı Saati mi Geliyor?

   

Poco’nun yolculuğu çok uzun. Aslında Xiaomi’nin bir alt markası konumundaydı ve Xiaomi’nin parçaları kullanarak akıllı telefonlar sunuyordu. Avantajı fiyatlarıydı. Çok uygun fiyatlara akıllı telefonlar sunuyordu. Sonra Xiaomi’den ayrıldı. Hala Xiaomi’nin modellerine çok benzer telefonlar sunuyor ve MIUI arayüzünü kullanıyor ama yavaş yavaş kendi ürün sınıflarına yöneliyor.

Markanın yine en önemli avantajlarından birisi fiyatlarının düşük olması. Haliyle yeni gelen Poco ürünleri bizi heyecanlandırıyor. Uygun fiyatlı daha fazla fiyat performans ürünü görmek istiyoruz. İşte bu beklentimizi karşılayacak yeni bir ürün daha gündemde. Markanın yeni bir akıllı saat geliştirdiği ortaya çıktı.

Poco Akıllı Saat Ne Zaman Gelecek?

Yeni akıllı saatin gündeme gelmesinin nedeni, Rusya temelli bir sertifika merkezinden sertifika alınmış olması.

Kaçırmayın: NETGSM yeni GSM operatörü mü olacak? 

Sertifikaya göre seri numarası M2131W1 olan bir akıllı saat geliyor. Keşke daha fazla bilgi verebilsek ama şu an yeni akıllı saatler için gözüken tek detay bu.

Poco akıllı saat

Üretici konusunda farklı isimlerden söz ediliyor ama bu son kullanıcılar yani bizler için önemsiz olan bir detay.

Markanın yeni bir kapı açmasını sağlayacağını düşündüğümüz akıllı saatin ne zaman geleceğini de şu an bilemeyiz. Ama sızıntılar çorap söküğü gibi. 🙂 Bir kere başladı mı artık durmuyor. Yakın zamanda Poco akıllı saat modeli için de yeni sızıntılar yapılacaktır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/poco-akilli-saati-mi-geliyor-123805/ linkinden 27.05.2022 15:05:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial