PC HocasıHaberler4.GSM Operatörü NETGSM Yolda! Neler Biliyoruz?
NETGSM

4.GSM Operatörü NETGSM Yolda! Neler Biliyoruz?

   

Türkiye’de aktif olarak görev alan şu an için 3 GSM operatörü bulunuyor. İsimlerini biliyorsunuz ama yine de paylaşalım. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone. Şu sıralar ise 4.GSM operatörü gündemde. Mart ayında resmi olarak faaliyetlerine başlaması beklenen bu yeni operatör NETGSM olacak.

Yeni bir alternatif gelecek olması tabii ki heyecan verici. Sonuçta pazardaki rekabet artmış olacak ve bu da fiyatlara olumlu yönde yansıyabilir. Peki bu yeni operatör hakkında neler biliyoruz? Nasıl bir girişimden söz ediyoruz.

NETGSM Nasıl Bir Operatör Olacak?

NETGSM, 4.yeni GSM operatörü olacak ama gelen bilgilere göre Turkcell çekirdek altyapısını kullanacak.

Bu noktada Turkcell çekirdek altyapısından yola çıkılması normal bir gelişme. Mart ayında abone alımlarına başlayacağı da söylenen yeni GSM operatörünün, “0510 22***” şeklinde başlayan numaralar sunduğunu göreceğiz. Abonelikler ise şimdilik elektronik ortamda alınacak. Sonrasında bu kısmında gelişeceğini düşünüyoruz.

NETGSM

Yeni GSM operatörünün en önemli noktası ise dediğimiz gibi kampanyalar ve fırsatlar olacak gibi duruyor. Pazara yeni gireceği için kullanıcıları kendisine çekme konusunda önemli fırsatlar sunacağını düşünüyoruz.

Kaçırmayın: Intel Xeon Serisi için Yol Haritası

Ayrıca hizmet kalitesi konusunda da iddialı olması bekleniyor. Artık nasıl bir operatör olduğunu anlamak için kullanıcı deneyimlerini beklemek lazım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/4-gsm-operatoru-netgsm-yolda-neler-biliyoruz-123783/ linkinden 27.05.2022 15:05:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial