PC HocasıSinemaArif V 216’nın Fragmanı Yayınlandı!

Arif V 216’nın Fragmanı Yayınlandı!

   

Başrollerinde Cem Yılmaz ve Ozan Güven‘in olduğu Arif V 216 filminin ilk fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz yıllarda efsane filmler arasında olan A.R.O.G ve G.O.R.A ‘nın başrol oyuncusu Cem Yılmaz, G.O.R.A filmindeki arkadaşı 216 ile yeni bir filmle geliyor. Cem Yılmaz fragman tarihini 17 mart olarak vermişti.

Fragman dün Cem Yılmaz‘ın Youtube kanalında yayınlandı ve trend videolarda 1 numara olmayı başardı. Önceki filmlerdeki repliklerle başlayan fragman 216‘nın Dünya’ya gelmesiyle devam ediyor. Film 2018 de sinemalarda olacak.

Fragmanı izlediğinizde Uzaydan Dünyaya düşen bir aracı görüyoruz. Ardından Cem Yılmaz ortaya çıkarak ‘çekilin o iş bende’ edası ile araca yaklaşıyor. Sonrasında ise içerisinden büyük bir sandık çıkarak Arif V 216‘yı görüyoruz. Bakalım yen macerada bizleri neler bekleyecek hep birlikte göreceğiz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/arif-v-216nin-fragmani-yayinlandi-20715/ linkinden 27.01.2022 20:01:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner