PC HocasıSinemaDeadpool 2’nin fragmanı izleyiciler ile buluştu

Deadpool 2’nin fragmanı izleyiciler ile buluştu

   

Tim Miller‘in yönetmenliğini yaptığı, 2016 yapımı aksiyon-komedi türü Deadpool‘un yeni filminin fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz yılda 15 yaş sınırı ile vizyona girip, ilk hafta sonunda 135 milyon dolar civarı çılgınca bir hasılat elde eden Deadpool‘un yeni filmi geliyor.  Filmin yenisinin geleceği ilk filminin sonunda ufak bir spoiler ile belirtilişti. Beklenen filmin fragmanı yayınlandı.

Fragman sızdırıldığı tarihten bu yana Facebook‘ta paylaşılma rekorları kırdı.  Buna karşılık yetkililer görüntüleri olabildiğince hızlı şekilde kaldırdılar. Ancak sosyal medya kullanıcıları daha hızlı davranıp videoları tekrar tekrar paylaştılar. Bir süre sonra ise başrol oyuncusu tarafından paylaşıldı.


Sabah saatlerinde Ryan Reynolds (Deadpool abimiz) Twitter hesabından fragmanı paylaştı. Bizce bu biraz battı balık yan gider hesabı oldu. Sızdırılan fragmanın sinema salonlarında Logan filminden önce yayınlandığınıda not olarak geçmek istedik.

Ryan Reynolds‘un başrol olarak oynadığı filmde David Harbour‘ın da Cable‘ı canlandıracağı söyleniyordu. Fragmanın sonunda “NOT SOON ENOUGH” (yeteri kadar yakın değil) ifadesi ile Deadpool 2‘nin bizi biraz daha bekleteceği söylenmiş. Deadpool 2, 2018 yılında vizyona girecek.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deadpool-2nin-fragmani-yayinlandi-20096/ linkinden 25.01.2022 02:01:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner