PC HocasıCep TelefonuPoco X4 GT için Lansman Tarihi Belli Oldu!

Poco X4 GT için Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Geçen gün Xiaomi’nin sahibi olduğu akıllı telefon üreticilerinden Poco‘nun Poco F4 5G akıllı telefonu ile ilgili bir lansman tarihi resmi olarak paylaşılmıştı ve yeni ortaya çıkan bilgilere göre lansman etkinliğinde tanıtılan tek akıllı telefon modeli bu olmayacak. Şirket aynı lansman etkinliğinde uzun süredir konuşulan Poco X4 GT modelini de tanıtıyor olacak.

Hem Poco F4 5G hem de Poco X4 GT modelinin tanıtılacağı lansman etkinliği 23 Haziran’da Hindistan’da yerel saat ile 17.30’da (12PM UTC) başlayacak ve YouTube, Twitter ve Facebook platformlarında canlı olarak gösterilecek.

Poco X4 GT hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Uzun süredir internette dolaşan spekülasyonlara göre Poco X4 GT, Redmi Note 11T Pro modelinin yeniden markalanmış bir hali olacak. MediaTek’in Dimensity 8100 yonga setinden güç alacak olan akıllı telefon 144Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç boyutunda Full HD+ çözünürlüğe sahip LCD ekran ile birlikte gelecek.

Cihaz içerisinde barındırdığı tüm donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 67W hızlı şarj desteğine sahip 5080 mAh kapasiteli bataryadan sağlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/poco-x4-gt-icin-lansman-tarihi-belli-oldu-128776/ linkinden 28.06.2022 15:06:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video