reklam
Ana SayfaOyunPokemon Go iOS Kurulumu

Pokemon Go iOS Kurulumu

Yakın zamanda dünyada bir kaç ülkeden yayınlanan Pokemon Go oyunu bildiğiniz üzere uzun zamandır bekleniyordu ve gelmesiyle birlikte çok ses yarattı , daha önceki yazılarımızda android kurulumu hakkında bilgi vermiştik , bu yazımızda iOS cihazlara kurulum nasıl yapılır onu anlatıyorum. 

Arkadaşlar ilk olarak android cihazlarda aşırı pil harcama ısınma gibi sorunlar yapmış , ben iPhone 6 kullanıcısı olarak 2 gündür oynuyorum  fakat daha böle bir sorunla karşılaşmadım.

Pokemon GO iOS’da Nasıl Kurulur ?

Oyun malum yeni olduğu için zaman içerisinde kullanıcılardan gelen dönüşlere göre Pokemon GO içerisinde güncellemeler yapılıyor. iOS kullanıcıları için oyunu indirdikten sonra oynamaya başladığınızda şarj sorunu ile pek karşılaşmıyorsunuz. Ancak Android kullanıcıları şarj sorunu ile boğuşuyorlar. Sanırım Pokemon GO geliştiricileri bu konuda Android kullanıcılarını ferahlatacak bir geliştirme yapmaları gerekecek. Pokemon GO‘yu iOS cihazınıza kurmak için aşağıdaki adımları eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Pokémon Go, 2020 Yılında Çok Oyunculu Savaş Moduna Kavuşacak

Pokemon_Go_ios
Pokemon GO iOS Kurulum;

 

  • Apple cihazımızdan buraya girelim,
  • Pokemon Go Dowland Now tıklayalım
  • Pokemon Go indikten sonra aynı işlemi yapıyoruz ayarlardan,
  • Ayarlar ❱ Genel ❱ Aygıt yönetimi ❱ Sonra Güven,
  • indirme işlemi tamamlandıktan sonra kullanıma başlıya bilirsiniz.

 

Pokemon GO iOS kurulumu hakkında her hangi bir sorunla karşılaşanlar olursa yorum kısmından yardımcı olabiliriz.

 

Pokemon GO iOS Kurulumu – VİDEO

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

228 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz