Popüler Çizim Uygulaması Procreate iOS Store’da Ücretsiz

iPhone ve iOS kullanıcılarının yakından tanıdığı çizim uygulaması Procreate, iOS Store'da kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Eğer siz de boş vakitlerinizde çizim yaparak güzel görüntüler ortaya çıkartmaktan hoşlanıyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Procreate hakkında detaylar ve indirme linki haberimizde.

Taslak ve İllüstrasyonlar Çizebilirsiniz

iOS uygulaması için ücretsiz olan Procreate uygulamasını kullanarak taslaklar ve illüstrasyon çalışmaları yapabiliyorsunuz. Toplamda 12 adet fırça ile farklı darbeler vurgulayabildiğiniz gibi, fırça büyüklüklerini ve saydamlığını da değiştirebiliyorsunuz. Uygulama 64 bit Silica boyama motoru ile geliştirildiği gibi, profesyonel olarak 64 bit renk desteği yer alıyor. Eğer işi derinleştirmek isterseniz, ileri düzey katmanlara sahip olan Procreate'da serbest el aracı, hızlı çoğaltma seçimi, gauss bulanıklığı gibi pek çok seçenek yer alıyor.

procreate
Procreate Uygulaması Nasıl İndirilir ?

Normalde 7,99 TL'den satılan popüler çizim uygulaması şuandan itibaren ücretsiz olduğu gibi, indirmek için aşağıda paylaşmış olduğumuz iOS Store linkine tıkladıktan sonra telefonunuza indiriyorsunuz. Ardından uygulamanın içerisinden "mağazalar" bölümüne gidin. Ardından "Atölyeler ve Etkinlikler" yazan alanın hemen alt tarafında yer alan Procreate Banner'ına tıklayarak ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Procreater uygulaması 28 Temmuz 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. Uygulama hakkında sorun yaşarsanız, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR
İlgili Etiketler