Quantic Dream Yeni Oyununu Duyurdu

  Google News

Quantic Dream, yeni oyununu duyurdu. Seçimli oyunlar yapan şirketler arasında üst sıralarda yer alan Quantic Dream, yeni oyununu duyurdu. Şirket, en son Detroit: Become Human oyununu yapmıştı. Bu oyunu, oyuncular çok sevdi ve beğendi.

Bu oyundan sonra ise Quantic Dream, başka bir oyunu piyasaya çıkarmadı. Sonrasında ise şirket, The Game Awards 2021’de yeni oyunları olan Star Wars: Eclipse’i duyurdu. Bu duyurudan beri başka bir oyun duyurmayan şirket, yeni oyununu Gamescom’da geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Quantic Dream’in Yeni Oyunu Ne Olacak ?

Quantic Dream, her ne kadar bu oyunu Gamescom’da duyurmuş olsa da bu oyunda geliştirici koltuğunda oturmayacak. Şirket, oyunun sadece dağıtımcılığını üstlenecek. Şirketin Gamescom’da duyurduğu yeni oyunun ismi Dustborn olacak. Dustborn‘un fragmanını, aynı etkinlikte izledik.

Şirket, oyunu: “Umut, Aşk, Arkadaşlıklar, Robotlar ve Kelimenin Gücü hakkında tek oyunculu, hikaye odaklı bir aksiyon-macera oyunu” olarak tanımladı. Oyunda Pax adında bir karakteri oynayacağız. Şirket, oyun için bir çıkış tarihi henüz vermedi. Dustborn, PC, PS5, PS4, Xbox Series S/X ve Xbox One için çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video