Rafadan Tayfa Tornet Oyunu Artık iOS ve Android’de

Küçük kardeşlerimizin merakla izlediği TRT Çocuk'ta yayınlanan Rafadan Tayfa artık geliştirilerek iOS ve Android platformları için yayınlandı. Rafadan Tayfa Tornet oyununu artık akıllı telefonlardan da oynayabilmek mümkün.

Rafadan Tayfa iOS ve Android Platformlarında

TRT Çocuk kanalında küçük kardeşlerimizin izlediği ve hiç gözlerini ayırmadan severek takip ettikleri Rafadan Tayfa Tornet oyunu ile çizgi dizi akıllı telefonlara taşındı. Oyunda her çocuğun torneti ile İstanbul sokaklarında Basri Amca, Sevim ve Hayri ile maceraya atılıyorsunuz. Macera boyunca oyunu oynayacak çocukların Akın ve arkadaşlarına karşı yardım etmesi gerekiyor.

Macera boyunca oyunu oynayacak kardeşlerimizin torneti dikkatlice kullanması ve engellere çarpmadan gazoz kapaklarından oluşturulmuş puanları toplaması gerekiyor.

Rafadan Tayfa Tornet iOS

Oyuna bir de yetişkin gözü ile bakacak olursak eğer, Uzman Pedagog ve eğitim bilimcilerin gözetiminde geliştirilen güvenlik içeriği ile kolay oynanabilir ve kolay tasarıma sahip Rafadan Tayfa Tornet Oyunu reklam da içermiyor. Yani çocuklar oyunu sadece oyun oynamak için değil, oynarken öğrenmek için de hedef gösterilmiş.

Rafadan Tayfa Tornet Nasıl İndirilir ?

Yeni Rafadan Tayfa Tornet oyununu indirmek isterseniz aşağıdaki iOS ve Android linklerine tıklayarak ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyun ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR
İlgili Etiketler