PC HocasıOyunRainbow Six Quarantine Ertelendi!

Rainbow Six Quarantine Ertelendi!

 

Ubisoft, rahatsızlık veren başlıklı Rainbow Six Quarantine oyununu bir kez daha erteledi.

Geliştiricinin mali raporu sırasında ortaya çıkan Rainbow Six Quarantine, Far Cry 6’nın ayak izlerini takip ediyor ve hiçbir oyunun yazım sırasında sağlam bir çıkış tarihi yok. Ubisoft’un iki oyunu erteleme hevesi, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle ortaya çıkan mevcut gelişmiş yazılım satışlarına ve canlı hizmet katılımına bağlıdır.

Ubisoft finans müdürü Frédérick Duguet açıklama yaptı

“COVID-19’un neden olduğu üretim zorlukları bağlamında tam potansiyellerinden yararlanmak için Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine’ı 2021-22’ye taşımış olmalarına rağmen, 2020-21 için yeni IFRS dışı işletme geliri hedeflerimiz belirlediğimiz sınırlar içinde kalıyor Mayıs ayında geri dönüyor, ”

“Fikri mülkiyet haklarımızın uzun vadeli değerini en üst düzeye çıkarırken aynı zamanda sağlam finansal hedefleri sürdürmek, gelirlerimizin artan yinelenen doğasını, franchise portföyümüzün gücünü, tatil sezonu sürüm listemize olan güveni ve mevcut destekleyici sektörü vurgulamaktadır. dinamikler. “

Şirketin piyasaya sürmeyi hedeflediği diğer oyunlarıda var

Ubisoft’un önümüzdeki beş ay içinde piyasaya çıkacak altı oyunu daha var: Watch Dogs Legion, Assassin’s Creed Valhalla, Just Dance 2021, Immortals Fenyx Rising, Prince of Persia The Sands of Time ve Riders Republic.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video