PC HocasıHaberlerRazer, Korona Virüsünden dolayı Maske Üretip Yardımda Bulunacak!

Razer, Korona Virüsünden dolayı Maske Üretip Yardımda Bulunacak!

 

İlk olarak Çin’de görülmeye başlanan Korona virüsü hızla yayılıp tüm Dünya’yı etkisi altına aldı. Bu doğrultuda Korona virüse karşı koyabilmek adına bazı kampanyalar başlatıldı. Bu kampanyalardan birini son olarak oyuncuların sevdiği markalardan biri olan Razer başlattı.

Razer CEO’su Min Liang Tan’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklama oyunculardan ve halktan büyük beğeni topladı. Razer’ın  tasarım ve mühendis ekibinin 24 saat çalışıp maske üretmek için kollarını sıvadığını belirten CEO, ilk hedefin 1 Milyon maske üretmek olduğunu belirtti. İşte açıklamanın detayları;

Hepimizin üstlenecek bir rolü var ve durumun daha da ciddi hale gelmesinden dolayı elimizden geleni yapmalıyız. Lütfen kendinizi ve ailenizi güvende tutun . Zor zamanlarda birbirimizi destekleyelim. Razer ekibi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Bazı üretim hatlarımızın acil durum dönüşümü ve maske bağışı, Razer’ın atacağı birçok adımın yalnızca biri. Ekstra zaman, kaynak, çaba ve yeteneğimizi COVID-19 ile mücadelede kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/razer-korona-virusunden-dolayi-maske-uretip-yardimda-bulunacak-73704/ linkinden 16.10.2021 08:10:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad