PC HocasıCep TelefonuRealme Narzo 50i Prime’ın Fiyatı, Lansman Tarihi ve Görselleri Sızdırıldı!

Realme Narzo 50i Prime’ın Fiyatı, Lansman Tarihi ve Görselleri Sızdırıldı!

   

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi’ye bağlı akıllı telefon üreticisi Realme, geçen sene Eylül ayında Narzo 50i modelini tanıttı ve şirket 22 Haziran’da Prime varyantı tanıtıyor olacak. Bugün ise OnLeaks ile 91mobiles tarafından yapılan işbirliği ile birlikte akıllı telefonun görüntüleri internete sızdırıldı.

Realme Narzo 50i Prime; Yeşil ve Siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğinde gelecek. Ön tarafta su damlası çentik tasarımına sahip bir ekran ile gelecek ve arka tarafta telefonun genişliğini kapsayan bir kamera kümesi yer alacak; kamera kümesinde bir adet oldukça büyük lens ve LED Flaş Işığı bulunacak.

Giriş seviyesindeki akıllı telefon, Apple’ın iPhone 12 serisi ile birlikte tekrardan başlayan düz bir kasaya sahip olacak ve içerisindeki donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli bataryadan sağlayacak. İki farklı renk seçeneğinde gelecek olan Realme Nazor 50i 100 doların altında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-narzo-50i-primein-fiyati-lansman-tarihi-ve-gorselleri-sizdirildi-128828/ linkinden 04.07.2022 22:07:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video