PC HocasıTabletRealme Pad Detayları Sızdırıldı!

Realme Pad Detayları Sızdırıldı!

   

9 Eylül itibariyle tanıtılması beklenilen Realme Pad ile ilgili detaylar her geçen gün internete düşmeye devam ediyor. Bugün ise ele geçen detaylarda tabletin ekran detayları ve renk seçenekleri internete sızdırıldı. Bilgilere göre Realme Pad’in 10.4 inç boyutunda WUXGA+ bir ekrana sahip olacağı yüzde 82.5 ekran/kasa oranına sahip olacağı açıklandı ve Realme tarafında onaylandı.

Şirket tarafından Twitter’da paylaşılan görüntülerin birinde Realme Pad’in bir tarafında USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5mm’lik kulaklık jakı olduğu ve yüksek ihtimalle ekran kalemi için özel bir yuvanın olacağı gözüküyor.

Realme ayrıca, arka panelinde altın bir halka ile çevrili bir kameraya ve alt köşede bir Realme logosuna ev sahipliği yapan Realme Pad’i altın renginde gösteren bir video yayınladı. Klip ayrıca Realme Pad’in en az iki renk seçeneğinde geleceğini de doğruluyor çünkü Realme tarafından daha önce paylaşılan görüntüler bize tableti gri bir renk seçeneğinde göstermişti.

Şirket daha öncesinde Realme Pad’in 6.9 mm kalınlığında olacağını belirtmişti, fakat şirket henüz teknik özelliklerini detaylandıracak bir paylaşım yapmadı. Bununla birlikte, söylentilere inanılırsa, Realme Pad iki adet 8MP kamera (birer ön ve arkada), bir microSD kart yuvası ve 7.100 mAh batarya ile birlikte gelecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-pad-detaylari-sizdirildi-117581/ linkinden 08.08.2022 21:08:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video