PC HocasıTabletRealme Pad ile İlgili Detaylar Sızdırıldı!

Realme Pad ile İlgili Detaylar Sızdırıldı!

   

Shenzhen merkezli teknoloji şirketi Realme yakın zaman içerisinde Realme Pad isimli tableti ile birlikte Android tablet pazarına giriş yapacak ve şimdi Realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, tabletin ince yan profilini gösteren resmi bir görsel paylaştı. Bu, geçtiğimiz ay ilk dizüstü bilgisayarını da piyasaya süren genç markanın ilk tableti olacak.

Realme Pad’in teknik özellikleri ile ilgili sahip olduğumuz bilgilere değinecek olursak tabletin MediaTek Helio G80 yonga setinden güç alacağı, ekran tarafında 10.4 inç boyutunda FHD+ IPS LCD paneline sahip olacağını ve 7.100 mAh batarya ile çalışacağını biliyoruz ve bilgiler resmi olarak onaylandı.

İlgili bir haberde, realmetimes tarafından hazırlanan yeni bir rapor, önümüzdeki hafta 9 Eylül Perşembe günü Realme Pad’in ve birkaç yeni cihazın ilk çıkışını görebileceğimiz bir etkinliğin olacağı iddia ediliyor. Etkinlikte Realme Pad ile beraber yeni aksesuarların tanıtılması da muhtemel.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-pad-ile-ilgili-detaylar-sizdirildi-117458/ linkinden 08.08.2022 23:08:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video