PC HocasıTabletRealme Pad Mini için Lansman Tarihi ve Teknik Özellikler Sızdırıldı!

Realme Pad Mini için Lansman Tarihi ve Teknik Özellikler Sızdırıldı!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, tablet portföyünü genişletmeye hazırlanıyor ve daha küçük boyutlu bir Realme Pad’in yakın zamanda piyasaya sürüleceği doğrulandı ve bugün ise lansman tarihi ile birlikte teknik özelliklerine dair sızıntılar ortaya çıktı.

Realme Pad Mini, 4 Nisan itibariyle tanıtılıyor olacak ve pilot bölge olarak ilk kez Filipinler’de satışa sunulacak. Tabletin tüm teknik özellikleri Lazada’nın web sitesinde ortaya çıktı. Alibaba Group’a ait alışveriş sitesinde ortaya çıkan bilgiler daha önce sızdırılan özelliklerle uyuşuyor.

Tablet, Unisoc yonga setinden güç alırken 18W hızında şarj olan 6400 mAh kapasiteli bataryadan enerjisini karşılayacak. Yazılım tarafında Realme Pad ile tanıtılan Realme UI kullanıcı arayüzüne sahip Android 11 işletim sistemi çalıştıracak. 8.7 inç boyutunda LCD ekrana sahip olacak.

Realme Pad Mini, Lazada’nın web sitesinde 99.990 Filipin Peso fiyat etiketiyle listeleniyor fakat büyük ihtimalle nihai olarak satışa çıktığında fiyat etiketi değişecek çünkü normal Realme Pad’in fiyatı 11 bin Filipin Pesosu fiyat etiketine sahip ve Pad Mini’nin daha ucuz bir fiyat sunması gerekecek.

Realme Pad Mini teknik özellikleri:

  • Çözünürlük: 1340×800
  • Ağırlık: 372g
  • Şarj: 18W Quick Charge
  • RAM: 3GB/4GB
  • Depolama Alanı: 32GB/64GB
  • Ön Kamera:  5MP
  • Arka Kamera: 8MP

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-pad-mini-icin-lansman-tarihi-ve-teknik-ozellikler-sizdirildi-125641/ linkinden 27.05.2022 15:05:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial