Realme Pad X Özellikleri Lansman Öncesinde Sızdırıldı!

  Google News

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticilerinden Realme, 26 Mayıs’ta (iki gün sonra) Çin’de yeni nesil tablet modeli Realme Pad X‘i resmi olarak tanıtıyor olacak. Şirket henüz tabletin teknik özelliklerini resmi olarak paylaşmadı fakat Weibo’da ortaya çıkan görseller tabletin özelliklerinin bir kısmını lansman öncesinde gün yüzüne çıkarıyor.

Realme Pad X, Rheinland’in Düşük Mavi Işık Sertifikasına sahip 11 inç boyutundaki 2K çözünürlüğe sahip ekranına sahip olacak. Tablet ayrıca donanım sınıfı bir anti-mavi ışık filtresi sunarak göz sağlığına dikkat edecek, daha iyi bir eğlence deneyimi için Dolby Atmos teknolojisine sahip dört hoparlörü içerisinde barındırıyor olacak.

Tablet, sahip olduğu tüm bu donanıma gereken enerjiyi 33W Hızlı Şarj desteğine sahip 8.340 mAh kapasiteli bataryadan sağlayacak ve Realme Pad ile Realme Pad Mini modelleri ile kıyasladığımız zaman şarj hızı 18W’dan 33W’a çıkarılan şirketin en hızlı şarj desteğine sahip ilk tableti olacak.

Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga seti tarafından güç alan tablet, Stylus kalem desteğine de sahip olacak fakat Realme Pad X’in kutu içeriğinden çıkacağı ya da tablet yanında ücretsiz olarak verilip verilmeyeceğini henüz bilmiyoruz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video