PC HocasıTabletRealme Pad X’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

Realme Pad X’in Lansman Tarihi Belli Oldu!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, yeni bir tablet piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve bugün yeni tabletin hem adını hem de lansman tarihini resmi olarak öğrendik. Şirketin resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre yeni tablet Realme Pad X olarak adlandırılacak ve 26 Mayıs’ta Çin’de yerel saat ile 14.00’de piyasaya sürülecek.

Resmi render görüntülerine bakacak olursak cihaz süslü bir yeşil tasarıma sahip olacak fakat Weibo’da sızdırılan görüntüler iki farklı renk seçeneği olacağını da gösteriyor.

Şirketin Baş Pazarlama Yöneticisi, Realme Pad X’in Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alacağını söylemişti ve böylelikle şirketin ilk 5G destekli tableti olacak. Görüntülere baktığımız zaman bir tablet alışık olmadığımız derecede büyük bir kamera kümesi yer alıyor.

Kameraların teknik özellikleri henüz bilinmiyor olsa da 120Hz yenileme hızına sahip QHD+ çözünürlüğe sahip bir ekran ile birlikte gelecek ve oldukça yüksek kapasiteli bir bataryadan enerji alacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-pad-xin-lansman-tarihi-belli-oldu-127656/ linkinden 28.06.2022 16:06:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video