PC HocasıCep TelefonuRealme UltraDart 150W ve GT Neo3’ün Uygulamalı Videosu Yayınlandı!

Realme UltraDart 150W ve GT Neo3’ün Uygulamalı Videosu Yayınlandı!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, 100-200W hızlarında UltraDart teknolojisini geçtiğimiz günlerde MWC 2022’de resmi olarak tanıttı ve yakın zaman içerisinde piyasaya sürülecek olan GT Neo3 akıllı telefonlarının da 150W hızında UltraDart’a sahip olacağını resmi olarak açıkladı.

Şirket, bugün yayınladığı kısa bir videoda GT Neo3’ü ve UltraDart teknolojisini resmi olarak gösterdi. Hızlı Şarj teknolojilerini tanıtan videoda akıllı telefon sadece beş dakika içerisinde yüzde 0’dan yüzde 50’ye şarj oldu.

5 dakikada yüzde 50 şarj!

Bu hızlara ulaşmak için Realme’nin şarj cihazında akım artıran çoklu şarj pompaları bulunuyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre UltraDart teknolojisini kullanan akıllı telefonların 1000 tam şarj döngüsünden sonra pilin kapasitesi yüzde 80 oranlarında olacak. Realme GT Neo3 ayrıca MediaTek’in yepyeni Dimensity 8100 yonga setinden güç alan ilk akıllı telefonlardan biri olacak. Yakın zaman içerisinde akıllı telefonun teknik özellikleri ve lansman tarihi hakkında daha fazla bilgi duymayı bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-ultradart-150w-ve-gt-neo3un-uygulamali-videosu-yayinlandi-124445/ linkinden 28.05.2022 23:05:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial