PC HocasıCep TelefonuRealme V23’ün Tasarımı Lansmandan Önce Tamamen Sızdırıldı!

Realme V23’ün Tasarımı Lansmandan Önce Tamamen Sızdırıldı!

   

Shenzhen merkezli akıllı telefon üreticisi Realme’nin yeni nesil akıllı telefon modellerinden Realme V23, lansman etkinliğinden önce Çin’in en büyük operatör şirketlerinden China Telecom web sitesi üzerinde ortaya çıktı. Akıllı telefon, görselleri ve bazı teknik özellikleri ile birlikte ortaya çıktı.

Uygun fiyat etiketine sahip olacak olan giriş seviyesi akıllı telefon MediaTek’in Dimensity 810 yonga setinden güç alacak ve 8GB ile 12GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği ile satışa sunulurken depolama alanı tarafında yalnızca 256GB dahili depolama yer alacak.

Realme V23, 1080p çözünürlüğe sahip 6.58 inç boyutunda ekran ile birlikte gelirken su damlası çentiğin içerisinde bulunan 8MP çözünürlüğünde özçekim kamerası sunacak. Akıllı telefonun arka tarafında 48MP çözünürlüğünde ana kamera yer alırken, 2MP çözünürlüğünde ikincil bir kamera yer alıyor.

Akıllı telefon 5000 mAh kapasiteli bataryadan enerjisini alıyor olacak fakat sahip olduğu hız değerleri henüz bilinmiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/realme-v23un-tasarimi-lansmandan-once-tamamen-sizdirildi-126112/ linkinden 28.05.2022 19:05:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial