PC HocasıOyunRecompile, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Geliyor

Recompile, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Geliyor

 

Yayıncı Dear Villagers ve geliştirici Phigames, Metroidvania’dan esinlenen hack macera oyunu Recompile duyurdu.

Oyun, 19 Ağustos‘ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.

Oyun, eski güzel bir Metroidvania deneyiminde bulacağınız olağan doğrusal olmayan keşif türünü içeren oyunla, eylemlerinize dayalı olarak birden fazla son içerecek. “Anlatı tasarımcısı Faye Simms tarafından yazılan hikaye, makine duyarlılığı ve seçimin doğası gibi temaları araştırıyor.

Oyuncu, Ana Bilgisayar’da kapana kısılmış, yarı duyarlı bir kodun haydut bir parçasıdır. Hiper Yönetici tarafından yönetilen genişleyen bir dijital çorak arazi; bir cinayet AI, izinsiz girenleri silme konusunda kilitlendi.” Ustalaşılacak birçok silah ve yetenek, çevreyi ve devreleri hackleme fırsatları ve zorlu patron dövüşleri olacak.

Fragman, Recompile PC’de yakalanan bazı ekstra ayrıntıları ve oynanışı gösteriyor. Önizlemeleri, önceki teaserların aksine hikayeye odaklanır. Oyuncu, Ana Bilgisayar dünyasında görünür ve onu onarmakla görevlendirilir. Fragmanlarında tanıtılan, oyuncunun huzurunda anlatıcı olarak hareket eden Janus adında bir karakterdir.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/recompile-playstation-5-xbox-series-ve-pc-icin-geliyor-116058/ linkinden 23.07.2021 17:07:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video