Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Fiyatı Ne Kadar Yükseldi?

  Google News

RDR 2, GTA serisini saymayacak olursak Rockstar Games’in en iddialı oyunu diyebiliriz. Oyun çıkalı yıllar oldu ama kesinlikle çok sevildi ve hala satıyor. Birçok kez indirim haberlerinde de gündeme gelen Red Dead Redemption 2, şu sıralar ise oyun dünyasında ses getiren yapım hale geldi.

Oyunun ses getirmesinin nedeni ne ek bir DLC paketi ne de yeni bir güncelleme. Ne yazık ki bu kez oyunun artan fiyatları gündemde.

Red Dead Redemption 2 Fiyatı Uçuyor!

Oyun, son Steam zamlarından nasibini aldı. Birçok kez indirim haberini yapmaya alıştığımız oyunun şu sıralar Steam üzerinde 1150 TL gibi bir fiyatla satıldığını gördük. Açıkçası inanılacak bir fiyat değil.

Zira oyunun herhangi bir indirim olmadan satışa sunulan hali 299 TL idi. %285’lik bir zam söz konusu. Tabii ki şunu da unutmamak gerekiyor ki Red Dead Redemption 2 yeni bir oyun değil.

Red Dead Redemption 2

Üzerinden yıllar geçmiş ve defalarca kampanyalı bir şekilde sunulmuş bir oyundan söz ediyoruz. Anlaşılan o ki bu Steam zamları can sıkacak.

Şöyle bir iyi haber var. Oyunun Epic Games sayfasını kontrol ettiğimiz zaman hala fiyatının 299 TL olduğunu görüyoruz. Epic Games tarafında da benzer bir zam gelir mi bilemiyoruz ama en azından şu an için Epic Games fiyatı sabit. Dileriz RDR 2’nin fiyatı en azından Epic Games cephesinde değişmez.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video