Redmi K50 Extreme Edition için Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Google News

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi, yarın (11 Ağustos) yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerinden Mix Fold 2’yi tanıtıyor olacak ve şirket aynı lansman etkinliğinde yalnızca yeni katlanabilir akıllı telefon modelini değil aynı zamanda Redmi K50 Extreme Edition modelini de tanıtıyor olacak.

Redmi K50 Extreme Edition hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Şirket tarafından henüz Redmi K50 Extreme Edition’ın teknik özellikleri hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da akıllı telefonun Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden güç alacağı, arka taraftaki kamera kümesinde 200MP çözünürlüğünde ana kamera sunacağı, ön tarafta 6.67 inç boyutunda 120Hz görüntü yenileme hızına sahip AMOLED ekran ile birlikte geleceği belirtiliyor.

Bu teknik özellikler ile birlikte şirketin yakın zamanda tanıtılması beklediğimiz Redmi K50S Pro modelinin yeniden markalanmış bir versiyonun olacağı da iddia ediliyor. Akıllı telefon içerisinde barındırdığı tüm donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 120W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh kapasiteli bataryadan karşılıyor olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video