Redmi Note 11 Pro 4G için MIUI Güncellemesi Yolda

  Google News

Xiaomi’nin MIUI güncellemelerini kısa vadede tamamlaması için, işlerin biraz daha hızlanması gerekiyor. Zira güncelleme alacak çok sayıda akıllı telefon var. Güncelleme alacak telefonların sayısının çok sayıda olması, haliyle tüm cihazlar için sürecin uzamasına neden oluyor. Yine de son dönemde işler biraz daha hızlandı ve peşi sıra güncellemeler alan modeller gördük. Yakın zamanda bu modellere bir yenisi daha eklenecek ve Redmi Note 11 Pro 4G modelinin de güncelleme aldığını göreceğiz.

Xiaomiui kaynağından paylaşılan bilgilere göre, çok kısa bir süre içerisinde Redmi Note 11 Pro 4G cihazları da güncelleme alacak.

Redmi Note 11 Pro 4G için MIUI 14 Gözüktü

MIUI sunucusundan elde edildiği belirtilen görsellere göre, söz konusu akıllı telefon modeli için MIUI 14 sürümü test ediliyor.

Redmi Note 11 Pro 4G

Testlerin tamamlanma aşamasında olduğu da belirtelim. Sunucuda elde edilen görsellere göre yeni sürüm V14.0.1.0.TGDEUXM olarak değişecek. Bu güncellemenin Redmi Note 11 Pro 4G sahipleri için güzel bir avantajı da var. Zira bu güncelleme Android 13 üzerinden yükselen bir güncelleme olacak.

Redmi Note 11 Pro 4G

Yani kullanıcılar MIUI 14 arayüzünün tüm özelliklerinden ve artılarından faydalanabilecekler. Güncellemenin kullanıcılara ne zaman ulaşacağına gelince, bu konuda net bir bilgi yok.

Fakat beklenti Mayıs ayının ortalarına doğru yeni güncellemenin sunulmaya başlaması yönünde. Bölge bölge dağıtım yapıldığını düşünecek olursak, güncellemenin tüm Redmi Note 11 Pro 4G modelleri için tamamlanması birazcık zaman alabilir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video