, PC Hocası
Ana SayfaSinemaRick and Morty’nin 4. Sezonu Kasım Ayında Yayınlanacak

Rick and Morty’nin 4. Sezonu Kasım Ayında Yayınlanacak

, PC Hocası

2 Aralık 2013 tarihinde vizyona giren ve yetişkinlere yönelik olan animasyon dizisi Rick and Morty’nin merakla beklenen 4. sezon yayın tarihi nihayet belli oldu.

Yayınlandığı ilk andan itibaren oldukça sevilen animasyon dizisi, ilginç tarzı, hikayesi ve farklı mizah tarzı ile 2013’den günümüze kadar 3 sezon izleyicilerle buluşmuştu. En son Ekim 2017 ile ara veren Rick and Morty’nin 4. sezonunun resmi çıkış tarihi bugün belli oldu. Yapımcılığını Adult Swim’in üstlendiği animasyon dizisinin 4. sezonu bu Kasım ayında tekrardan paylaşılmaya başlanacak.

Geçtiğimiz dönemde dizinin yaratıcıları olan Justin Roiland ve Dan Harmon yaptıkları açıklamada 70 bölüm daha çekilerek dizinin toplamda 101 bölüme ulaşacağını açıklamışlardı. Bakalım bu eğlenceli dizi yeni sezonda bizleri ne gibi maceralara sürükleyecek göreceğiz.

, PC Hocası

Uzun bir aranın ardından televizyonlara dönecek olan Rick and Morty’nin 4. sezonunun kaç bölüm süreceği henüz belli değil. İlk sezonunun 11 bölüm, ikinci sezonunun ve üçüncü sezonunun 10 bölüm sürdüğünü düşünürsek büyük ihtimalle bu yeni sezon 10 bölümden oluşacaktır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Bugün En Çok Okunanlar