PC HocasıOyunRICO London PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

RICO London PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

 

Dün Numskull Games’in Şubat gösterisinde yayıncı, 2019’un FSP RICO’sunun devamı niteliğindeki,

Ground Shatter’ın RICO London‘ın Haziran ayında PC, PS4, Xbox One ve Switch’te yayınlanmasının planlandığını duyurdu.

RICO‘nun iki oyunculu, FPS zamanlı aksiyonunu kullanan oyuncular, Londra’nın yer altı suç dünyasındaki kötü adamların peşine düşecekler. Fragmanda da görebileceğimiz gibi oyun , modern aksiyon filmlerinden esinlenen arcade tarzını korumayı vaat ediyor.

Resmi bildiride, “Herkes parti yapmaya hazırlanırken, büyükşehir polisi fazla mesai yapıyor” diyor. Dedektif Müfettiş Redfern, kendisini yüksek bir kulenin eteğinde ortaya çıkan bir silah ticareti mahallinde bulur. Redfern amirinin izni ya da destek desteğinin desteği olmadan, yeni Milenyumu bir patlama ile başlatmaya hazırlanıyor.”

RICO London ile ilgili birkaç ayrıntı açıklanmış olsa da, oyun en çok oyuncuların yirmi dört saat içinde organize bir suç vakasını çözmek için ortaklık kurmasını sevecek. Taktiksel, stratejik planlama kullanan oyuncular, çatışmalara gerçek zamanlı olarak yanıt vermelidir.

Ancak rakiplerini şaşırtırlarsa durumu tartmak için ek zamanları olacaktır. Bol miktarda cephane ve düşmanla, savaş kesinlikle sinematik ve heyecan verici olacak.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Video