PC HocasıHaberlerRobot Paspas iRobot Braava jet

Robot Paspas iRobot Braava jet

 

Robotik ürünler üreten iRobot isimli firma  günlük temizlik ev temizliğinde mutfak dolapları altında ve tuvaletler etrafında gibi, zor ulaşılabilecek yerlerde kir ve lekeleri ele almaktadır. Sadece temizlik pedini braava jet takmak  ve sonrasında robot otomatik ıslak siliciler, nemli süpürme, veya kuru süpürme seçer. Braava jet sert zeminleri temizlemek için tasarlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünün bazı özellikleri ;

 

Etkin, sistematik desenleri zemin temizler: Braava jet  çöp sepetler ve verimli, sistemli temizlik desenli, bu tür mutfak ve banyo gibi küçük alanlarda, süpürür.

Akıllı tasarım özelliği ile dar alanlara içine alır: Kare şekli ve kompakt boyutları ile Braava jet içine alır zor ulaşmak köşelere, tuvaletler altında ve çevresinde olmak üzere, ve dolapları altında, yerler.

Dikkatle engellerin etrafından temizler: Braava jet  yolunda engelleri hatırlar ve mobilya, duvar ve demirbaşlar boyunca aşağı yavaşça temiz yavaşlatır.

Merdiven önler ve kilim üzerinde sürme: Cliff Algılama merdiven ve diğer eşikler düşmesini Braava jet  tutar. Braava jet  kilim üzerinde sürmeyi önler.

Geri dönüşü biliyor: Braava jet ™ bir temizlik çalışmasını tamamladıktan sonra başlangıç ​​noktasına geri döner.

Kapatmak için zaman bilir: Braava jet ™ otomatik temizleme çalışmasından sonra kapanır, ya da bir sorunla karşılaşması durumunda kendini kapatır.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/robot-paspas-irobot-braava-jet-5581/ linkinden 16.10.2021 02:10:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad