reklam
Ana SayfaOyunRocket League tamamen ücretsiz oluyor

Rocket League tamamen ücretsiz oluyor

Oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan ve birçok oyuncunun severek oynadığı Rocket League tamamen ücrestiz olacak ve Steam‘den kaldırılacak. İsterseniz daha fazla uzatmadan detaylara geçelim.

Rocket League ne zaman ücretsiz olacak ?

2015 yılında çıkış yapan bu oyun ileride büyük bir güncelleme alacak. Daha sonra bu güncelleme ile birlikte oyun ücretsiz olarak sadece Epic Games Store‘da bulunacak ve Steam‘den kaldırılacak. Şunu da hatırlatmak istiyorum. Yayınlanacak olan bu güncelleme Rocket League‘in en büyük güncellemesi olacak.

 

Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Nedir?

Rocket League‘in ücretsiz olması ile birlikte farklı platformlar üzerinden oyuna sahip olan oyuncular hesaplarını PC ile eşleştirebilecekler.

Tüm bunlardan ayrı olarak hatırlatmak istediğimiz bir nokta daha var. Eğer oyunu Steam üzerinden satın aldıysanız herhangi bir sorun olmayacak ve oyun için güncelleme almaya devam edeceksiniz.

Paylaşılan bilgiler arasında güncellemenin tarihi bulunmuyor. Fakat söylenenlere göre güncelleme bu yaz bitmeden oyunculara sunulmuş olacak. Peki sizler Rocket League‘in ücretsiz olması ile ilgili neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Advertisement