Rust’ın PS4 ve Xbox One Versiyonları Ertelendi

  Google News

Facepunch Studios’un kıyamet sonrası PVP hayatta kalma oyunu Rust, başlangıçta 2020’de PS4 ve Xbox One‘da piyasaya sürülecekti.

Bunun yerine geliştirme ekibi, kesin bir tarih belirlenmeden lansmanını 2021’e ertelemeyi seçti.

“Dolayısıyla, Rust’u en iyi Konsol hayatta kalma oyunu yapmak için yapmamız gereken tek şey, kontroller ve performans açısından kendimize düşmekten kaçınmak. Rust gibi bir PVP oyununda bunları mükemmel hale getirmek özellikle önemlidir.”

Şimdi büyük soru, Xbox Series X ve PS5’te çalışacak şekilde optimize edilip edilmeyeceğini ilerideki süreçte göreceğiz. Yalnızca temel geriye dönük uyumluluğa sahip olup olmayacağıdır. Double Eleven, son gönderisindeki ayrıntılar konusunda sessiz kaldı, bu yüzden hayranların gelecek yılın başlarında biraz açıklama almasını umuyoruz.

Rust, bu Temmuz’da bir dizi yaz temalı içerikle güncellendi. Oyuncular, The Sunburn Pack DLC’de bir dizi benzersiz havuza, su tabancasına ve diğer içeriğe erişebildiler. Rust, yaşına rağmen özel bir oyuncu grubuna ve sık yamalarla işleri nasıl ilginç tutacağını bilen bir geliştiriciye sahip olmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video