Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Ön Yüklemeye Açıldı – Sonunda!

  Google News

Cyberpunk 2077, ertelenenlerin efendisi. Tabir biraz abartı gelebilir ama gerçek bu. Oyun neredeyse 4.kez ertelenecekken direkten döndü.

Yoğun bir sürecin ardından sonunda oyun için beklenen adımlar gelmeye başladı. Artık erteleme almayacak ve 10 Aralık tarihinde yayınlanacak olan oyun, bunu doğrulayacak şekilde ön yüklemeye açıldı.

Cyberpunk 2077 İndirilebilir Durumda

Eğer oyunu Epic Games üzerinden ya da Steam üzerinden satın almışsanız, o zaman size hayırlı olsun diyorum çünkü oyun artık indirilebilir durumda.

Oyun 10 Aralık tarihinde çıkış yapacak ama şimdiden dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz. İndirmeniz gereken dosya boyutu da belli olmuş durumda. Epic Games ve Steam için dosya boyutu 57.3 GB civarında gözüküyor.

Sonradan gelecek mini güncellemeler bu boyutu biraz değiştirebilir. Oyuna girmeden önce yapılabilecek güncellemelerden söz ediyorum. Bunları saymayacak olursak, 57.3 GB şu an indirilecek dosya boyutu.

Cyberpunk 2077

Bu arada bir dip not eklemesi de yapalım. Olur da siz oyunu GoG Galaxy üzerinden almışsanız o zaman 59 GB indirme yapılacak gibi gözüküyor. Fark neden var ben de bilmiyorum ama var.

Oyun dosyalarını indirebilirsiniz ama oyuna giriş için bekleyeceksiniz. Çünkü oyuna giriş 10 Aralık Türkiye saati ile 03:00’da olacak. Bu tarih itibariyle oyuna erişebileceksiniz.

Bu arada eğer konsol sahibiyseniz, Xbox modelleri için değil ama PS4 modelleri için 8 Aralık ön yükleme süresini beklemeniz gerektiğini de bir hatırlatma olarak ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video