PC HocasıOyunSaGa Frontier Remastered Çıkış Fragmanı Yayınlandı

SaGa Frontier Remastered Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 

Square Enix, PlayStation klasiği rol yapma oyunu SaGa Frontier’ın yenilenmiş versiyonu olan

SaGa Frontier Remastered için yeni çıkış fragmanı yayınladı.

Saga Frontier, gelecek hafta 15 Nisan’da PlayStation 4, Switch, PC, Android ve iOS’a gelecek bir remaster ile büyük bir şekilde geri dönecek. Orijinal oyun 1998’de geri döndü ve çoğu zaman diğer klasik RPG’lerle konuşuluyordu.

Dragon Warrior ve Final Fantasy serileri gibi dönemin Saga serisinde, seriyi diğer JRPG’lerden gerçekten ayıran birçok önemli farklılaştırıcı var. Bugün Square Enix, oyunun yeniden düzenlenmiş sürümünde gelen bazı yeni özelliklerin altını çizen lansman fragmanını yayınladı.

Saga Frontier Remastered’ın en önemli eki, Fuse karakterini kendi hikayesiyle tamamlanan oynanabilir ana kadroya eklemektir. Fuse, bir sürü harika dövüş sanatları hareketini öğrenebilir ve becerileriyle rakiplerini alt etmede başarılı olabilir. Fuse, ana hikaye yaylarındaki diğer tüm karakterlerle birlikte etiketleyebilir ve her karakterin oyununa ek yorum ve hikaye ekleyebilir.

Fiyat listesi

  • PlayStation Store’da: 179,00 TL
  • Nintendo eShop: 24,99 dolar
  • Steam’de: 125,00 TL’den ön siparişte.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/saga-frontier-remastered-cikis-fragmani-yayinlandi-111544/ linkinden 16.10.2021 09:10:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad