Samsung, 2021 Yılında Dört Katlanabilir Telefon Piyasaya Sürecek

  Google News

Görünüşe göre Samsung, katlanabilir akıllı telefonların geleceği için giderek daha büyük bahis oynuyor. Güney Koreli haber kuruluşu ETNews‘e göre, akıllı telefon üreticisi önümüzdeki yıl dört katlanabilir akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor. Ancak haber kaynağına göre tüm bu akıllı telefonlar 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

ETNews, Samsung’un iki Galaxy Z Fold 3 çeşidi ve iki Galaxy Z Flip 2 modeli yayınlayacağını ve her iki modelin de 5G desteği alacağını bildirdi. Haberde ayrıca Samsung’un gelecek yılın Ağustos ayında üretim sürecine başlamayı planladığı da öne sürülüyor. Yani tüm bu dört katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi için en az Ağustos ayına kadar beklemesi gerekecek.

Ancak haber raporu, bu katlanabilir akıllı telefonların teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadığından, bu akıllı telefonların birbirinden ne kadar farklı olduğunu bilmiyoruz.

2021, birçok yeni OEM’in ilk katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya sürdüğüne tanık olacağı için katlanabilir akıllı telefonlar için heyecan verici bir yıl olacak. Samsung dışında, Google, OPPO, Xiaomi, Vivo’nun önümüzdeki yıl ilk katlanabilir telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. İlginç bir şekilde, Samsung gibi bu şirketlerin de katlanabilir telefonlarını 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video