PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy A73 5G, Bluetooth Sertifikası Aldı!

Samsung Galaxy A73 5G, Bluetooth Sertifikası Aldı!

   

2021 Eylül ayından itibaren internette sızıntıları çıkmaya başlayan Samsung Galaxy A73 5G ile ilgili geçtiğimiz gün bir makale yayınlamıştık. Akıllı telefonun bazı görselleri ve Geekbench testi ortaya çıkmıştı ve bugün ise akıllı telefonun aldığı Bluetooth sertifikası internete sızdırıldı.

Bluetooth SIG, veritabanında iki adet Galaxy A74 5G modeli listeleniyor; biri SM-A736B ve diğeri SM-A736B_DS. Muhtemelen sonunda DS eki olan varyant çift SIM kart desteğini sunuyor çünkü geçmişteki Samsung akıllı telefonlarına baktığımız zaman şirket çoğu çift SIM kartlı akıllı telefon modellerini DualSIM isimlendirmesi ile piyasaya sürdü.

Sertifikasyon sitesi Bluetooth 5.0 onayı dışında akıllı telefona ait başka herhangi bilgiyi paylaşmıyor ayrıca Samsung cephesinde de henüz Galaxy A73 5G hakkında bir açıklama yok fakat akıllı telefonun sertifika almaya başladığını gördüğümüze göre yakın zaman içerisinde tanıtılması mümkün.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-a73-5g-bluetooth-sertifikasi-aldi-124673/ linkinden 28.05.2022 19:05:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial