PC HocasıCep TelefonuSony Xperia 10 IV Görselleri Sızdırıldı!

Sony Xperia 10 IV Görselleri Sızdırıldı!

   

Japonya merkezli tüketici elektroniği üreticisi Sony‘nin Xperia 10 serisi üç yıldan fazla bir süredir devam ediyor ve bu sene yeni bir modelin aileye ekleneceği söylentiler ortaya çıkmaya başladı. @OnLeaks tarafından elde ettiğimiz bilgiler uzun ve dar bir kasaya sahip 6 inç boyutunda düz OLED ekranlı ve üçlü kamera kurulumuna sahip Xperia 10 IV‘ün görsellerini internete sızdırdı.

Sızdırılan bilgilere göre akıllı telefon 153,3 x 67.3 x 8.4 mm boyutlarında olacak ve önceki modelde kullanılan yuvarlatılmış hatlardan ziyade düz bir yüzeye sahip olacak. Çerçevede parmak izi okuyucu bulunacak. Sony Xperia 10 IV, ses tarafında stereo hoparlörler sunarken Qualcomm’un Snapdragon 690 yonga setinden güç alacak ve 4000 mAh kapasiteli batarya sunacak.

Sony Xperia 10 IV’nin kamera kurulumuyla ilgili ayrıntılar henüz belli değil fakat 3,5mm’lik jak girişine sahip olacak. Xperia 10 IV’ün Siyah, Beyaz, Nane Yeşili ve Berry Blue renk seçeneğinde geleceği ve 300 Dolar’a kadan ulaşan bir fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sony-xperia-10-iv-gorselleri-sizdirildi-124660/ linkinden 28.05.2022 22:05:55 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial